Hakkımızda
Hair Kapadokya Saç ekim merkezi olarak sağlığın etik değerlerine bağlı,teknolojik ve teorik gelişmeleri takip eden ve kendini sürekli güncelleyen ,yapmış olduğu işlerde daima önce insan ve insan sağlığının korunması bilincinde olan ,var olan değerleri koruyup onun üstüne daha iyisini yapma gayretinde olan,işlem yaparken vicdani ve mesleki sorumluluğun bilincini hiçbir zaman kaybetmeyen bir çalışma anlayışına sahibiz.

Hair Kapadokya Saç ekim merkezi olarak uzun yıllardır yapmış olduğumuz saç ekimi işlemlerinin tecrübesiyle günümüzde en doğal ve sık görünümlü saç ekim sonuçlarını elde etmenin başarısının mutluluğunu yaşamaktayız.

Saç ekim işlemlerimizde sayı sınırı gözetmeksizin alabileceğimiz greft ( saç telleri ) sayısının maksimum sınırlarını zorlamaktayız.Genel değerlendirmelerimizde ne yapılması veya ne yapılacağı konusunda hastalarımıza tam ve abartısız bilgi vermekteyiz.Bu sayede kişiler yapılan işlem sonrası herhangi bir hayal kırıklığına uğramamaktadırlar.

Amacımız saç ekim sektöründe gelişen teknoloji ve teknikleri yakından takip ederek hastalarımıza hep daha iyisini yapabilme gayreti içerisinde olmaktır.

Copyright © 2017 Hair Kapadokya  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: info@hairkapadokya.com